Pompony

Ozdoby dziewiarskie

Kolorowe pompony dekoracyjne

Okrągłe, barwne, miękkie pompony można spotkać w każdej szafie. Uważamy, że jest to ważny element naszego ubioru – dodaje uroku, wywołuje uśmiech, kojarzy się z radością i beztroską, dlatego ich produkcja to podstawa naszej działalności. Tym małym elementom poświęcamy wiele uwagi i troski, doskonale wiedząc, jak często wybieramy na przykład modele czapek zimowych, szalików i chustek właśnie z tym dodatkiem. Chcemy, aby każdy z nich był idealny i dobrze pełnił swoją funkcję.
Pompony dekoracyjne są też popularnym ozdobnikiem innej części garderoby – płaszczy. Można ujrzeć je również na damskich butach, swetrach, paskach.

Pompony ozdobne są obecnie także bardzo popularnym dodatkiem do torebek – jako integralna część lub w formie breloka – oraz do kluczy, telefonu. Z powodzeniem wykorzystuje się je, szczególnie te najmniejsze, w tworzeniu biżuterii: kolczyków, bransoletek, naszyjników.

Produkty, które oferujemy, dostępne są w szerokiej gamie kolorów – także jeden pompon może być wykonany przy użyciu kilku z nich, w dowolnym połączeniu. Również rozmiary, w jakich je wykonujemy – od 30 do 200 mm, pozwalają na używanie ich w różnym charakterze, do różnego rodzaju produktów. W takim samym celu przy wyrobie pomponów ozdobnych używamy różnego typu przędz – dopasowanych optymalnie do funkcji, jaką pompon ma spełniać. Jako producent pomponów i innych dodatków dziewiarskich zapewniamy najlepszą jakość i atrakcyjne, niskie ceny.

Pompony akrylowe
o dużej gęstości

wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 30 do 70 mm.

Pompony akrylowe
o mniejszej gęstości

wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 60 do 140 mm.

Cechy naszych produktów

szeroka gama kolorów

rozmiary pomponów: 30mm - 200 mm

pompony jednokolorowe

pompony wielokolorowe

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do przejrzenia fotografii z przykładowymi, wykonanymi przez nas pomponami ozdobnymi, które, mamy nadzieję,
przybliżą Państwu nasza pracę oraz przekonają do skorzystania z naszej oferty.

pompony
pompony
pompony
pompony
pompony
pompony