Pompony dekoracyjne

Ozdoby dziewiarskie

Kolorowe pompony ozdobne

Okrągłe, barwne, miękkie pompony można spotkać w każdej szafie. Uważamy, że jest to ważny element naszego ubioru – dodaje uroku, wywołuje uśmiech, kojarzy się z radością i beztroską, dlatego ich produkcja to podstawa naszej działalności. Tym małym elementom poświęcamy wiele uwagi i troski, doskonale wiedząc, jak często wybieramy na przykład modele czapek zimowych, szalików i chustek właśnie z tym dodatkiem. Chcemy, aby każdy z nich był idealny i dobrze pełnił swoją funkcję.
Pompony dekoracyjne są też popularnym ozdobnikiem innej części garderoby – płaszczy. Można ujrzeć je również na damskich butach, swetrach, paskach.

Pompony ozdobne są obecnie także bardzo popularnym dodatkiem do torebek – jako integralna część lub w formie breloka – oraz do kluczy, telefonu. Z powodzeniem wykorzystuje się je, szczególnie te najmniejsze, w tworzeniu biżuterii: kolczyków, bransoletek, naszyjników.

Produkty, które oferujemy, dostępne są w szerokiej gamie kolorów – także jeden pompon może być wykonany przy użyciu kilku z nich, w dowolnym połączeniu. Również rozmiary, w jakich je wykonujemy – od 30 do 200 mm, pozwalają na używanie ich w różnym charakterze, do różnego rodzaju produktów. W takim samym celu przy wyrobie pomponów ozdobnych używamy różnego typu przędz – dopasowanych optymalnie do funkcji, jaką pompon ma spełniać. Jako producent pomponów i innych dodatków dziewiarskich zapewniamy najlepszą jakość i atrakcyjne, niskie ceny.

Pompony akrylowe
o dużej gęstości

wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 30 do 70 mm.

Pompony akrylowe
o mniejszej gęstości

wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 60 do 140 mm.

Cechy naszych produktów

szeroka gama kolorów

rozmiary pomponów: 30mm - 200 mm

pompony jednokolorowe

pompony wielokolorowe

Przykładowe realizacje

Zapraszamy do przejrzenia fotografii z przykładowymi, wykonanymi przez nas pomponami ozdobnymi, które, mamy nadzieję,
przybliżą Państwu nasza pracę oraz przekonają do skorzystania z naszej oferty.

pompony ozdobne
pompony dekoracyjne do czapek
pompony do czapek producent
pompony ozdobne producent
pompony producent
pompony ozdobne

Pompony dekoracyjne

Pompony dekoracyjne świetnie nadają się do ozdabiania i wykańczania ubrań, a także mogą służyć jako dodatki. Pompony dekoracyjne można wykorzystać na wiele sposobów, ponieważ można je wykorzystać nie tylko do krawiectwa, ale również dla wszystkich majsterkowiczów. Możesz je wykorzystać jako ozdobny brelok do kluczy lub portfel, lub jako łańcuszek do choinki lub wielu innych realizacji.  Z drugiej strony pas z pomponem to ciekawy i nowoczesny dodatek krawiecki, który cieszy się dużą popularnością głównie ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Warto wspomnieć, że pompony dekoracyjne mogą służyć do ozdabiania poduszek, narzut, zasłon i zasłon. To jednak nie wszystko, bo wygląda równie dobrze jak modne ozdoby na rękawiczki, szaliki i sukienki. Tylko Ty decydujesz co nimi ozdobić.

Producent pomponów do czapek

Przez lata pompony futrzane zdobiły różne rodzaje czapek zimowych. Ten dodatek pasmanteryjny jest wykonany z materiałów syntetycznych i pomaga chronić środowisko naturalne. Zapewnij akcesoria w różnych kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z różnymi pomponami na naszej stronie deropompony.pl.