O firmie

Dero producent

Frędzle, pompony, pomponiki
to nasza specjalność

Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze frędzle i pomponiki mogły sprawdzić się jako ozdoba na różnego rodzaju elementach odzieży i nie tylko. Z tego też powodu przygotowujemy produkty zróżnicowane pod względem wyglądu. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wyroby w różnorodnych kolorach oraz wymiarach.

Pracując dla Państwa przez wiele lat, jesteśmy również w stanie zapewnić wiele, wysokiej jakości produktów na zamówienie klienta, według jego pomysłu lub projektu. Sprawiamy w ten sposób, że mogą Państwo cieszyć się garderobą oddającą indywidualne cechy charakteru, taką, jakiej nie będzie miał nikt inny oprócz Państwa.

 Dotyczy to również innej części naszej oferty – produktów szydełkowych, gdzie również każdy moźe wyjść ze swoją koncepcją, czy też dostarczyć nam materiańy, jakich nie posiadamy, a które mają stać się budulcem dla frędzli ozdobnych lub pomponów.

Czekamy na kontakt i współpracę z kańźdym z Państwa. Frędzle, pompony, pomponiki i wyroby szydełkowe to nasza specjalność. Będzie nam miło, jeśli któreś ze stworzonych przez nas produktów będą mogły Państwu towarzyszyć na co dzień.

Pompony akrylowe o dużej gęstości

Pompony kuliste o dużej gęstości
wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 30 do 70 mm.

Pompony akrylowe o mniejszej gęstości

Pompony o mniejszych gęstościach
wykonujemy najczęściej w rozmiarach
od 60 do 140 mm.

Frędzle (chwosty)

Frędzle o  różnych długościach
i gęstościach do przymocowania
przy wyrobie.